In deze ééndaagse cursus gaan we praktisch aan de slag met profielmodule 2 Bouwen vanaf de fundering. Deze training is met name bedoeld voor docenten die het gevoel hebben hier onvoldoende kennis van te hebben of hun kennis willen bijspijkeren.
Inhoud
Tijdens deze ééndaagse cursus gaan we praktisch aan de slag met profielmodule 2 Bouwen vanaf de fundering. Als de fundering is gelegd moeten de profielen gesteld worden en wordt er gestart met het metselen.
U leert het stellen van profielen en een deurkozijn, en het nauwkeurig stellen van een raamkozijn op hoekankers. Daarnaast maakt u kennis met verschillende isolatiematerialen en gaat u praktisch aan de slag met de basisprincipes van het metselen van een muurtje in halfsteensverband. Ook leert u veilig en vakkundig een rolsteiger opbouwen en een ladder plaatsen. Tijdens het werken bespreken we veel vaktermen en de benamingen van gereedschappen en hulpmiddelen.
- Profielen stellen
- Deurkozijn stellen
- Raamkozijn stellen op hoekankers
- Muurtje metselen in halfsteensverband
- Basisprincipes isoleren herkennen
- Ladder plaatsen
- Rolsteiger opbouwen
